KONST / Litografier / Färglitografi 12022067
nr 1202 2067
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 255/260. Motivet: 47x55
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
Utrop:
500 kr
måndag 10 september 2018
kl 19:17:06